Форма входа

Новости

Поиск

Наш опрос

Як Ви оцінюєте прийняття рішення КСУ від 30.09.09 про допуск адвоката при допиті свідка?
Всего ответов: 150

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0




Вторник, 19.06.2018, 00:38
Приветствую Вас Гость
Адвокат Стоян Руслан Иванович (050) 46-231-46
Главная | Регистрация | Вход
Консультация онлайн


Главная » FAQ » Цивільне та сімейне право [ Добавить вопрос ]


Олеся Віталіївна, на жаль, питання збереглося некоректно.
1. При подачі позовної заяви надаються також наступні документи:
1. копія свідоцтва про народження дитини
2. копія свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу
3. довідка з ЖЕКу (сільради) про те, що неповнолітня дитина знаходиться на утриманні заявника

2. ЦКУ визначає, що мінімальний розмір аліментів на утримання неповнолітньої дитини повинен бути не менше 30 % прожиткового  мінімуму незалежно від доходів особи, що їх сплачує. При несплаті аліментів у такої особи збільшується заборгованність.


Стаття 182.  Обставини, які враховуються судом при визначенні
                  розміру аліментів

2.  Мінімальний  розмір аліментів на одну дитину не може бути
меншим,   ніж   30  відсотків  прожиткового  мінімуму  для  дитини
відповідного  віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184
цього  Кодексу.  

Добавил: Калапа Олеся Віталіївна

Уточніть, будь ласка, що Ви маєте на увазі під "правом на водіння автомобілем"
Добавил: Рафаєнко Ніла Іванівна (San4o)

Ув. Юлия, для формирования полноценного и точного ответа предоставленной Вами информации не достаточно, т.к. возникает ряд вопросов: что значит "покупали в равных долях", как именно приобреталась квартира, заключался ли брачный контракт или др. (связанные с правом собственности на квартиру), когда приобреталась квартира, было ли завещание, является ли Ваш ребенок наследником, есть ли у супруга другие дети. Более точная консультация возможна только после получения ответа на эти и ряд др. вопросов, для чего Вы можете обратиться ко мне по телефону или эл. почте.

Согласно Гражданского кодекса Украины:
Стаття 1261. Перша черга спадкоємців за законом
1. У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Стаття 1267. Розмір частки у спадщині спадкоємців за законом
1. Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними.
2. Спадкоємці за усною угодою між собою, якщо це стосується
рухомого майна, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.
3. Спадкоємці за письмовою угодою між собою, посвідченою
нотаріусом, якщо це стосується нерухомого майна або транспортних засобів, можуть змінити розмір частки у спадщині когось із них.
Добавил: Юлия

Що Вас цікавить по договору довічного утримання? Конкретизуйте Ваше запитання.
Добавил: Мельник Людмила Анатоліївна

уточните вопрос
Добавил: Харкевич Наталья

уточните вопрос
Добавил: Оксана Князева (КОП29)


Copyright MyCorp © 2018